RBD-serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nesto malo o njima, i lokalni tracevi ;)

Go down

Nesto malo o njima, i lokalni tracevi ;) Empty Novosti o RBD grupi

Post by ***MIA*** Tue Jul 21, 2009 4:43 pm

mexica pop grupa RBD najavila je na svom sajtu da ce uskoro prestati da postoji.Najvjerovatnije ce odrzati sve zakazane koncerte na predstojecoj turneji a medu njima je nastup u "beogradskoj areni"7.septemra.cini se da ce ovo biti jedna od posljednih prilika da ljubitelji mexicke tinejderske grupe vide svoje ljubimce na okupu...

na pitanje sta mislite kakav bi par bio majte i kristijan fanovi odgovaraju:velika je steta sto je kristijan gey,jer da nije mozda bi postojala sansa da majte i kristijan budu skupa jer:neizgledaju uopste los par!!!

jedan od najboljih i najsladih parova iz grupe rbd su dulce maria i kristofer....neki kazu cak i da su njih dvoje zajedno...po misljenu mnogih najbolji par iz rbd-a su upravo dulce i kristoferrrr...
u jednm novinam kristofer je izjavio:dulce je jako lijepa i talentovana mi smo jako bliski prijatelji i mozda nekad nesto bude izmedu nass

Mientras mi mente viaja donde tú estás
Mi padre grita otra vez
Que me malgasto mi futuro y su paz
Con mi manera de ser....
Aunque lo escucho ya estoy lejos de aquí
Cierro los ojos y ya estoy pensando
en ti.

mnogi tvrde da su najljepse clanice rbd-a anahi,dulce i majte......
anahi o tome kaze:"meni se svida izbor za najljepse clanice i nemam nista protiv i ja da sam na mjesto fanova isto bi rekla"
dulce o tome kaze:"mislim da bolje i ljepse nisu mogli izabrat"i
majte o tome kaze"sretna sam sto svi misle da smo nas tri najbolje ali sta cemo kad stvarno i jesmo the best

kazu mexicke novine da je najbolji par iz rbd-a anahi i alfonso ali medu nima su takode i dulce i kristofer...
nasa prelijepa anahi na svemu tome kaze:nemam nista protiv sto govore da smo ja i ponco najbolji kad i jesmo dodala je anahi....a ponco kaze:drago mi je da me vezuju za anahi ona mi se strasno dopada....ali moram vam jos nesto priznati dulce maria i kristofer su jako dobar par!!!

I ako su ih prozivali lezbejkama,one trenutno vode rat.Njih dve su bile ne razdvojne dok je trajalo snimanje serije "Clase 406".Dok nije pocelo snimanje popularne serije "Rebelde"gde Anahi u paru sa Alfonsom zbog koga i izbija ovaj rat izmedju Anahi i Dulce.Tacnije dok su Dulce i Alfonso bili u vezi,oko Alfonsa se motala Anahi.Odjednom Alfonso raskida sa Dulce,a Dulce se potom posvadja sa Anahi.Zatim Alfonso pokusava da se ubije i nalazi ga Anahi u njegovoj sobi.Alfonso prezivljava ,ali Dulce se jos vise posvadja sa Anahi zbog raznih pitanja,otkud Anahi u Alfonsovoj sobi i jos razna pitanja.Gde Dulce i Anahi odbijaju svaki kontakt cak necu ni da na slikama budu jedna pored druge.A na konferecijama ne zele da o tome pricaju.Ali sem rata izmedju Anahi i Dulce tu je rat i izmedju Alfonsa i Cristofera jer kruze price da je Cristofer zaprosio Dulce ,a da je ona pristala.Ko zna sta je tu istina!!!

usvajal dijete ili ne???
mnogi tabloidi pisu da kristijan sa svojim partnerom usvaja dijete...da li je to tacno niko jos nezna.....neki su ga podrzali o tome a neki su rekli da je to apsurdno...kristijan je roden 7 augusta..glumio je u seriji rebelde i on je jedan od clanova te grupe...kristijan je rekao jedne prilike u 2007 god da je brak njega i njegovog muza samo privatna stvar..takode se prica da je kristian napo svog muza jer ga je varooo....

PAGE 1.....
***MIA***
***MIA***
Admin foruma
Admin foruma

Posts : 143
Points : 294
Join date : 2009-07-18
Age : 27
Location : novi sad

Back to top Go down

Nesto malo o njima, i lokalni tracevi ;) Empty Nesto malo o njima, i lokalni tracevi ;)

Post by ***MIA*** Tue Jul 21, 2009 4:49 pm

kristofer je roden 21 oktobra 86 u mexico citiyu.u horoskopu je vaga i visok je 176....kazu neki da je u vezi sa dulce mariom....on je jedan od grupe rbd a partnerica mu je dulce maria...svoju karijeru zapoceo je jos kao mali u 10 godd

alfonso herera roden je 28.augusta 83god...mexicki je gumac clan grupe rbd i poznat po ulogama u tv novelama...kao djete sanjao je da postane pilot i da se preseli u san antonio....alfonso pored skole profesionalno je glumio i zahvaljujuci tome dosao je do grupe rbd gdje glumi migela..bio je u vezi sa dulce mariom a sada kruze glasine da je sa anahi....jula 13 alfonso je osvojio nagradu ESTA BUENISIMO.I EL MEJOR STILO

majte peroni rodena je 9.3.1983g.dobila je veliku popularnost igrajuci lupiru u seriji rebelde.majte je imala samo 11 mjeseci kada se ona i njena porodica preselila u gvadalaharu.njen otac javier je prebacen u gvadalaharu zbog posla dje su zivjeli 12 god.....ima 2 brata adolfa i franciska.majte ili mai kako je zovu njeni prijatelji je studirala glumu u televisi....i uspjesno je zavrsila.....dobila je jos jednu glavnu ulogu u sapunici "cuidado con angel"gdje glumi sa vilijamom levijem.....za tu ulogu kaze da je presretna.....

dulce maria se rodila 6.12.1986g.karijeru je zapocla kad je bila jako mala....snimajuci reklame.kada je imala 8 god
ucestvovala je u emisiji"plaza sesamo".kasnije se uclanila u klub "klub de gaby"prvi put kao pjevacica isprobala se 1996 god u grupi"kids"a napustila je 1999.god dulse je igrala u mnogim serijama kao sto su:alondra,el vuelo del aquila,siempre te amare i clase 406....dobila je jednu od glavnih uloga u seriji rebelde tumaci lik roberte...igra sa anahi,majte,alfonsom,,kristoferom i kristijanom

PRICA SE DA JE DULCE SA KRISTOFEROM U VEZI I DA NAVODNO CEKAJU BEBU...... ..

anahi je rodena 14.5.1983 god u mexicu.mexicka je glumica i pjevacica pocela je da glumi u tv showu CHIGIULADA gdje je glumila i njena sestra...njena karijera obuhvata najvise uloga u tv novelama....otvorila je svoju modnu kucu i zastitno je lice svoje mdne kuce....pored grupe RBD pjevala i je i u BABV SISTER.godine 1996 promovise svoj prvi album "hoy es manana" koja ukljucuje i popularne pjesme kao sto su "CORASON DE BOMBON" I "DESCONTRALANDOTE"njen najpopularniji album je BABY BLUE.neki tabloidi pisu da je
anhi sa poncom(ALFONSOM HEREROM)

PAGE 2
***MIA***
***MIA***
Admin foruma
Admin foruma

Posts : 143
Points : 294
Join date : 2009-07-18
Age : 27
Location : novi sad

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum