RBD-serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Interviju sa Dulce Marijom

Go down

Interviju sa Dulce Marijom Empty Interviju sa Dulce Marijom

Post by ***MIA*** Tue Jul 21, 2009 4:17 pm

STA MISLIS ZASTO IMAS TOLIKO OBOZAVAOCA?
DUL: na ovo pitanje bolje bi odgovorili moji fanovi i osobe kojima je stalo do mene.mislim da im se dopada to sto sam uvijek spontana,neposredna,uvijek vesela i dobro raspolozena.trudim se da na zivot gledam sa vedrije strane i ljudi to znaju da cijene.

IZABERI JEDNU OSOBU IZ GRUPE KOJU BI POVELA NA PUSTO OSTRVO?
DUL: ne mogu da se odlucim.povela bih sve jer su mi veoma dragi.cak i ako mi je do nekoga vise stalo nego da ostalih,ne bih mogla to javno da kazem.

DA IMAS ALADINOVU CAROBNU LAMPU,KOJE 3 ZELJE BI POZELJELA?
DUL: da mene i moje najblize sluzi zdravlje,da i dalje budem uspjesna kao i dosada i da pronadjem ljubav svog zivota.

DA LI TE JE U IVOTU RAZOCARALA OSOBA OD KOJE TO NISI OCEKIVALA?
DUL: jeste i to nekoliko puta.ne bih da imenujem te osobe,ali zaista su me jako povrijedili i razocarali.u takvim situacijama samo zelim da s sklonim od covjeka koji mi je nanio zlo.

DA LI CES SNIMITI DUET SA SHAKIROM?
DUL: nije jos nista dogovoreno,ali voljela bih kada bi se to desilo.uskoro pocinjem da snimam novu telenovelu i tek kada je zavrsim,razmisljat cu o svom solistickom CD-u i eventualno duetima.dopada mi se kako Shakira radi i mislim da bi se nasi glasovi super slozili.

DA LI BI SE SLIKALA GOLA ZA NEKI CASOPIS?
DUL: da budem potpuno gola i da sve bude otkriveno,vjerovatno ne,jer to smatram neukusnim.imam mnogo maloljetnim fanova i ne zelim da se eksponiram na takav nacin.ali,ako je sve lijepo stilizovano i ne visi se nista sto ne treba, ili ukoliko je rijec o fotkanju u kupacim kostimu-moze,zasto da ne!

AKO BI OSTALA U DRUGOM STANJU,DA LI BI ABORTIRALA?
DUL: zavisi od okolnosti pod kojima bi se to desilo.razmislila bih dobro i abortus svakako ne bi bila moja prva odluka,pokusala bih da zadrzim bebu ako bi to bilo moguce.

DA LI TI SE NEKADA UDVARALA DJEVOJKA?AKO JESTE,KAKO SI REAGOVALA NA TO?
DUL: dobila sam nekoliko pisama od djevojaka koje tvrde da im se dopadam.nisam znala sta da im odgovorim.potujem homoseksualce i nikada ne bih bila neprijatna kada bi mi se neka djevojka udvarala,ali ne pomisljam na takvu vezu.zanimaju me iskljucivo momci.
***MIA***
***MIA***
Admin foruma
Admin foruma

Posts : 143
Points : 294
Join date : 2009-07-18
Age : 27
Location : novi sad

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum