RBD-serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

interviju sa kristoferom uckerom

Go down

interviju sa kristoferom uckerom Empty interviju sa kristoferom uckerom

Post by ***MIA*** Sun Jul 26, 2009 5:43 pm

PRIVLACI ME DULCE MARIJA

interviju sa kristoferom uckerom Bhwrys
NARCISODAN SAM I NE IZLAZIM NA SCENU DOK NISAM
POTPUNO ZADOVOLJAN SVOJIM IZGLEDOM Exclamation

KAKO SE SNALAZIS U KUHINJI???
Iskreno ne najbolje.Mama jos vodi racuna o mojoj ishrani,al ne stize da mi kuva posto nisam jedino dete,pa je unajmila kuvaricu kaja sjajno pravi djakonije. Veliki sam gurman.Obozavam da jedem tradicionalna jela.


JE LI ISTINA DA SI SA ALFONSOM I KRISTIJANOM IZVODIO STRIPTIZ U AVIONU???
Ma,neee.Skinuli smo samo majice a trebali smo sve!!!

ZBOG CEGA?
Ako ti kazem,moracu da te ubijem (smeh)

KOLIKO IMA ISTINE U SUKOBU ANI I DULCE?
Sve je to napumpano. Pa,normalno da u pojedinim situacijama,dodje do sukoba ali nema govora o svadji !!!

A KAKO FUNKCIJONISE MUSKI DEO TIMA ???
ALFONSO i KRISTIJAN su odlucni momci i njih ubrajam u grupu mojih najboljih prijatelja. Mnogo vremena provodimo zajedno, pa smo postala prava porodica!!!

KAZU DA SE DUGO PRIPREMAS ZA SCENSKI NASTUP???
U soubiznisu moras dobro da izgledas. Inace,od malih nogu voleo sam da stojim ispred ogledala,a i dan-danas sam pomalo narcisoidan,pa ne izlzim na scenu dok nisam sasvim zadovoljan svojim izgledom najvise se konsatujem sa any i dulce.Volim da se oblaci ne obicno ,nesto izmedju sportskog i elegantnog,ne volim da budem klasican.Pokusavam da budem barem ,alo drugaciji od ostalih!!!

DA LI TI PRIJA POPULARNOST???
Naravno da mi prija. Ko kaze da mu smeta-laze!Ponekad mi se ne svidja ponasanje devojaka koje umeju da budu agresivne, za razliku od mladica !!! A obozavaoci mogu da prirede zanimljive situacije .Secam se jednom ,dok sam bi na sceni, sa ledja mi je prisla devojka ,obuhvatila me oko struka i podigla. Na trenutak sam se nasao u cudu,a obezbedjenje je brzo reagovalo i izvelo je sa scene.

NA KONCERTIMA SI OKRUZEN OBOZAVATELJKAMA JELI SE SECAS NEKE NEPRIJATNE SITUACIJE???
Nije ih bilo Sve one,zapravo zele da me poznaju.Po zavrsetku koncerta.Obicno ispred gardorebe cekaju stotine fanova.Svi oni pokusavaju da nas dodirnu pa se nekad osecam bespomocno!!!Garderobu uglavnom napustamo trceci.

IMATE LI TELOHRANITELJE???
Samo na nastupima.Oni nas ne stite od obozavalaca jer znamo da nam oni nebi nista lose ucinili ! Obezbedjenje je tu da nas spasava od neprijatnih scena ! Van scene nikako ne bih izdrzao da me neko prati u setnju gradom il;i da sedi samnom u stanu!!!

IMAS LI DEVOJKU ???
Nemama (smeh)

NISI ISKREN?
Jesam.Nemam razloga da lazem!!!

SVI PRICAJU DA STE U VEZI SA DULCE MARIJOM???
Cuj,svi pricaju.Sta to znaci?Dulce Marija je maja vrlo draga prijateljica.Ona je pametna, elokventna ,lepa,seksi i veoma privlacna ,ali nije moja devojka.

DA LI BI VOLEO DA BUDE TVOJA???
Ha,ha....Ponavlja,Dulce ne moze da mi bude devojka zato sto mi je prijateljica.

IPAK,NE SKIDAS POGLED S NJE .POSMATRAS JE KAO ZALJUBLJEN MUSKARAC........
Pa,sta cu kad je lepa .Da li je zabranjeno gledati u lepe zene?Zna se se u sta se ne gleda!!!

ZNACILI DA JE ONA TIP MZENE KOJI VOLIS???
Nemam neki odredjeni tip koji me privlaci. Zene ne delim na plavuse,crnke,visoke.....
jer je svaka na svoj nain privlacna.Ipak ,prednost dajem zenama sa unutrasnjim lepotama i bogatim duhom!!!

GDE JE TU FIZICKI IZGLED???
Pa,dobo fizicki izgled se podrazumeva.Na prvu loptu on je i te kako bitan,ali on nije presudan!!!

KOJA DEVOJKA JE KRIVA STO SI IMAO EREKCIJU NA DAVNOM NASTUPI???
Ajoj,zar hoces da umrem od stida?Pa,ne mogu da verujem da mi se to desilo u javnosti. Bilo je ocigledno.To je jos jedan detalj da sam ja normalan muskarac.Iskrteno,ne znam sta mi se u tom trenutku dogodilo.

KADA SI IMAO PRRVO SEKSUALNO ISKUSTVO???
Bilo je to nekoliko dana nakon sto sam proslavio sedamnaesti rodjendana
***MIA***
***MIA***
Admin foruma
Admin foruma

Posts : 143
Points : 294
Join date : 2009-07-18
Age : 27
Location : novi sad

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum