Interviju sa Anahi

Go down

Interviju sa Anahi Empty Interviju sa Anahi

Post by ***MIA*** on Mon Jul 20, 2009 5:42 pm

ANAHI:Naravno,srecna sam jer projekti koje pripremamo uspesno napreduju,a i zbog naseg cd-a ,,CELESTIAL,, u spaniji!

ZNACI JOS UVEK TE TE STVARI UZBUDJUJU I RADUJU?ZNAMO DA SI JOS ODMALENA NASTUPALA NA TELEVIZIJI!?

ANAHI:Jeste,imala sam samo dve godine kad sam nastupal u decijoj seriji ,,detinjarije,, kasnije sam snimila ,,dajem ti poljubac,, za jedan deciji program i nastavila da igram razlicite uloge sve dok nisam dosla do ,,klase 406,,.posle su na red dosli RBD,serija koja nas je bukvalno planetarno proslavila!uvek sam se nadala da cu da glumim u nekoj poznatoj seriji!

KAKVA KARIJERA!TO JE ZNACI POSAO KOJIM ZELIS DA SE BAVIS I UBUDICE!?

ANAHI:Da,jos kao mala zelela sam da postanem glumica,moji roditelji su mislili da je to samo prolazni hir.ali posle 12 novela i serije ,,REBELDE,, nadam se da su shvatili da to nije sala!

I NA KRAJU SI DOBILA ULOGU MIE!TO JE NEZABORAVAN LIK!?

ANAHI:tOLIKO je upecatljiv da su svi mislili da sam ista kao ona!a u sustini samo sam pokusavala da se poistovetim sa njom.svidele su mi se neke njeme od njenih poznatih fraza koje sam i sama pocela da koristim!imamo i neke zajednicke osobine,iako se ne slazemo u svemi!hvala bogu!

NA PRIMER KADA SE RADI O MOMCIMA..MIA JE IZABRALA MIGUELA,A TI....

ANAHI:To kazes zbog chrisa?to je bilo daaavno!

TO JE PRICA VREDNA VASIH PESAMA!

ANAHI:Pevali smo o ljubavi,zasto da ne!DEVOJKE ZALJUBITE SE!

A SAD KAKVI SU TI PLANOVI ZA BUDUCNOST?

ANAHI:Upravo cekam rezultate sa kastinga za ulogu u filmu sa Jessejem Metcalfom!zamislite to!
***MIA***
***MIA***
Admin foruma
Admin foruma

Back to top Go down

Back to top